HAKKIMIZDA

       KIRCA MÜHENDİSLİK, güçlü teknik altyapısı ile bölgesine ve ülkesine değer katmayı hedefleyen, “Proje ”, “Elektriksel Test Ölçüm Raporlama”, “Mühendislik”, “Teknik Müşavirlik” ve “Elektrik Taahhüt” alanlarında çalışan, uzmanlaşan, gelişen mühendislik firmasıdır.

 

       90’lı yıllarda ticari faaliyetlerine başlayan yaklaşık otuz yıllık geleneğin mühendislik alanındaki temsilcisi olan genç firmamız kalite ve teknik detaylardan taviz vermeden, düşük maliyetli, amaca en uygun çözümler üreterek ve uygulayarak sektöründe başarılı bir ivme yakalamayı hedefleyerek yola çıkmıştır.

 

       Meslek etiğini, toplumsal beklentileri göz ardı etmeden “Müşteri Memnuniyeti” anlayışını ilke olarak benimseyen firmamız, kaliteli ve kesintisiz enerji yolunda doğru projelere katkısıyla sizlerin takdirini kazanmaya devam etmektedir.

Yıllık Tecrübe
Proje

MİSYONUMUZ

       Toplumsal sorumluluklarımızı ön planda tutarak çevreye ve insana duyarlı yatırım politikalarını desteklemek, kalite, güven, etik ilkelerini benimsemiş mühendislik firması olarak global piyasalardan bölgemiz ve ülkemiz adına pay alarak insanların yaşam kalitesine ışık tutmak.

team-working-on-project-P7YHVBT.jpg
working-on-brand-identity-for-company-E9RN9WG-1.jpg

VİZYONUMUZ

       Kesintisiz, güvenli, verimli enerji kaynakları tesis ederek bu tesislerin işletilmesi alanında müşteri memnuniyeti ve süreklilik ve iş güvenliği ilkelerini en üst seviyede sağlamak, çalışma arkadaşlarımızın memnuniyet ve mutluluğunu göz ardı etmeden, mesleki birikim, tecrübe ve becerilerinin gelişimine sürekli katkıda bulunmak, bu sayede sektörde, başarılı, bilinirliği ve güvenilirliği yüksek firmalar arasında olmaktır.