Direk tipi veya bina tipi trafodan enerji alan işletmeler, Elektrik Mühendisleri Odası tarafından sertifikalandırılmış bir Elektrik Mühendisi bulundurmak veya sözleşmeli olarak Serbest Mühendislik Firmasından hizmet almak zorundadırlar.

 

       Firmamız; Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Sertifikasına Sahip Elektrik Mühendisleri ile siz değerli işletmecileri çözüm ortağı olarak görmekte ve yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmeti vermektedir.

 

       Bu hizmeti alan işletmelere konuyla ilgili temel eğitimler verilerek, kesintisiz enerji alması ve enerji kalitesinin yükseltilerek trafo veya enerji taşıyıcılardaki kayıplara ödenen faturaların minimum seviyede tutulması hedeflenmektedir.

 

       Tüm bu hizmetler eksiksiz olarak tarafınıza 3 alternatif olarak sunulmaktadır.

İleri Güvenlik YG İşletme Sorumluluğu Hizmeti

       Standart sorumluluklarımızın yanı sıra işletmenizdeki dağıtım panolarının termal kamera ile ölçümü sonucunda ortaya çıkan durumun analizi raporlanması yakın ve uzun vadeli alınması gereken tedbirlerin işletmeniz yetkililerine raporlanması yapılır.

 

       Ek olarak Topraklama raporları ve yılda bir sefer yapılacak genel trafo bakımı bu hizmet kapsamındadır.

Standart YG İşletme Sorumluluğu Hizmeti

       Trafo kullanıcısı işletme ile yapılan sözleşmeyi takip eden her ay trafo enerji taşıyıcı, kesici ekipmanlarının rutin kontrolleri yapılır.

Enerji Kalite YG İşletme Sorumluluğu Hizmeti

       Diğer sorumluluklarımıza ek olarak İşletmenizin enerji kalitesinin günlük olarak izlenmesi ve periyodik olarak raporlanması hizmeti vardır.